
Runova Flex 1K гидроизоляциясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық байланыстырғыштағы серпімді бір компонентті гидрооқшаулағыш. НЕГІЗГІ ҚАСИЕТТЕРІ:
Гидравликалық байланыстырғыштар кешені, минералды толтырғыш, арматуралық талшықтар және модификациялық қоспалар.
Тағайындаулар:
Құрылыс конструкцияларын (SP28.13330.2017, 5.3.1 тармағы) жер асты суларының, сұйық ортаның, теңіз суының, карбонизацияның және мұздан тазартатын тұздардың әсерінен қорғау үшін.
Бетон бассейндерін, резервуарларды және ыдыстарды, соның ішінде ауыз сумен, сондай-ақ ғимараттарды, құрылыстарды (сыртқы және ішкі гидрооқшаулағыш) гидрооқшаулау үшін қолданылады.
- нанотехнологияларды қолдану арқылы әзірленген
- созылғыш, жарықтарды жабады
- бу өткізгіш
- негізге жоғары адгезия
- аз шығын
- Бетон, темірбетон
- Тас және арматураланған тастан жасалған конструкциялар
- Көбікбетон және одан жасалған конструкциялар
- Керамзит бетон және одан жасалған конструкциялар
- Цемент төсемі
- Цементті, цементті-әкті сылақ
- ГКТ және ГВ*
*тек ылғалға төзімді
Құрамы:Гидравликалық байланыстырғыштар кешені, минералды толтырғыш, арматуралық талшықтар және модификациялық қоспалар.
Тағайындаулар:
Құрылыс конструкцияларын (SP28.13330.2017, 5.3.1 тармағы) жер асты суларының, сұйық ортаның, теңіз суының, карбонизацияның және мұздан тазартатын тұздардың әсерінен қорғау үшін.
Бетон бассейндерін, резервуарларды және ыдыстарды, соның ішінде ауыз сумен, сондай-ақ ғимараттарды, құрылыстарды (сыртқы және ішкі гидрооқшаулағыш) гидрооқшаулау үшін қолданылады.
| Қолдану сипаттамасы | |
|---|---|
| Қоспаның 1 м-ге шығыны2 1 мм қабат кезінде | 1.5 кг |
| Жабынның ең аз қалыңдығы | 2 мм |
| Ұсынылатын жабын қалыңдығы | 3 мм |
| Ашық ыдыстағы дайын ерітіндінің өміршеңдігі | 30 мин |
| Жұмыстарды негіз температурасында жүргізу | бастап +50 +35 дейін0 C |
| Бетонның жағылғаннан кейінгі сипаттамаларының өзгеруі | |
| Қабаттың қалыңдығы 4 мм болғанда суға төзімді: | W14-тен кем емес |
| Негізге жабысу беріктігі (28 тәуліктен кейін) | Кемінде 2.5 мПа |
| Жарықтарды жабу қабілеті
|
|
| Коррозиялық ортада өңделген бетонды пайдалану | 4.5< pH <14 |
| Ауыз сумен байланыс | Иә |
| Пайдалану температурасы | -50-ден +100-ге дейін0C |
| Аязға төзімділік | F450 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Материалдың қызметі | Еденге арналған, Жертөлелер үшін, Қасбеттерге арналған, Төлелерге арналған, Бассейндер үшін, Резервуарлар үшін, Балкондар үшін, Қабырғаларға арналған |
| Қолдану әдісі | Механикаландырылған, Қол |
| Компоненттер саны | Бір компонентті |
| Материалды тұтыну | 1.5 кг/м2 |
| Түсі | Сұр |
| Физикалық сипаттамалары | |
| Негізге адгезия | 2.5 МПа |
| Аязға төзімділік | F400 |
| Қолданудың минималды температурасы | 5 град. |
| Максималды қолдану температурасы | 35 град. |
| Негізгі | |
| Қаптама | Қап |
| Материалды өлшеп-орау | 22 кг |
- Бағасы: 1 450 ₸

