

Gıdroızolásıa Runova Flex 2K
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық тұтқырғыштағы жоғары эластикалық екі компонентті гидрооқшаулағыш. НЕГІЗГІ ҚАСИЕТТЕРІ:
- нанотехнологияларды қолдану арқылы әзірленген
- негізге жоғары адгезия
- шөгілмейтін
- микрожарықтардың пайда болуына жол бермейді
- аязға төзімді
НЕГІЗ ТҮРІ:
- Кірпіш қалау
- Бетон, темірбетон
- Тас және арматураланған тастан жасалған конструкциялар
- Көбікбетон және одан жасалған конструкциялар
- Керамзит бетон және одан жасалған конструкциялар
- Цемент төсемі
- Цементті, цементті-әкті сылақ
- ГКТ және ГВ*
*тек ылғалға төзімді
Бірінші компонент:
Гидравликалық байланыстырғыштар кешені, минералды толтырғыш, арматуралық талшықтар және модификациялық қоспалар.
Екінші компонент:
Эластификатор.
ТАҒАЙЫНДАУЛАР:
Құрылыс конструкцияларын (SP28.13330.2017, 5.3.1 тармағы) жер асты суларының, сұйық ортаның, теңіз суының, карбонизацияның және мұздан тазартатын тұздардың әсерінен қорғау үшін.
Ол кішігірім деформацияларға ұшыраған гидротехникалық құрылыстарды, бетон бассейндерін, резервуарлар мен контейнерлерді, соның ішінде ауыз сумен, сондай-ақ ғимараттарды, құрылыстарды (сыртқы және ішкі гидрооқшаулағыш) гидрооқшаулау үшін қолданылады.
| Өнім сипаттамасы | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Тұтқыр (бірінші/екінші компонент) | Гидравликалық байланыстырғыштар кешені/эластификатор |
| Максималды фракция | 0.63 мм |
| Қолдану сипаттамасы | |
|
Қоспаның 1 м-ге шығыны2 1мм қабат кезінде |
1.5 кг |
| Жабынның ең аз қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ұсынылатын жабын қалыңдығы | 3мм |
| Бір өтуде жағылатын қабаттың қалыңдығы | 0.8-1.5мм |
| Ашық ыдыстағы дайын ерітіндінің өміршеңдігі | 30мин |
| Жұмыстарды негіз температурасында жүргізу |
+5-тен +35-ке дейін0Бірге |
| Бетонның жағылғаннан кейінгі сипаттамаларының өзгеруі | |
| Қабаттың қалыңдығы 3 мм болғанда суға төзімді: | W14-тен кем емес |
| Негізге жабысу беріктігі (28 тәуліктен кейін) | Кемінде 2.5 мПа |
| Жарықтарды жабу қабілеті
|
|
| Ауыз сумен байланыс | Иә |
| Коррозиялық ортада өңделген бетонды пайдалану | 5< pH <14 |
| Пайдалану температурасы | -50-ден +90-ға дейін0C |
| Аязға төзімділік | F450 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материалдың қызметі | Еденге арналған, Жертөлелер үшін, Қасбеттерге арналған, Төлелерге арналған, Бассейндер үшін, Резервуарлар үшін, Балкондар үшін, Қабырғаларға арналған |
| Бетінің түрі | Бетон, Тас, Керамика |
| Қолдану әдісі | Механикаландырылған, Қол |
| Компоненттер саны | Екі компонентті |
| Қолданыстағы жағдайы | Суық |
| Материалды тұтыну | 1.5 кг/м2 |
| қаптама | Пакет |
| Материалды орау (кг) | 25 |
| Материалды орау (л) | 10 |
| Түсі | Сұр |
| Физикалық сипаттамалары | |
| Негізге адгезия | 2.5 МПа |
| Аязға төзімділік | F400 |
| Қолданудың минималды температурасы | 5 град. |
| Максималды қолдану температурасы | 30 град. |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

