

Дренажды құбыр d110
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
110 мм ішінара перфорациясы бар екі қабатты дренажды құбыр
Суармалы және құрғатылатын жерлерде жабық көлденең дренажды орнатуға арналған. Дренаж жол құрылысында, ғимараттардың іргетасы мен жертөлелерін судан қорғау үшін, ауыл шаруашылығында, сондай-ақ ландшафттарды орналастыруда қолданылады. Геотекстильдер дренаждық құбырдың саңылаулары мен қуыстарының құммен және топырақ бөлшектерімен бітелуіне жол бермейді, осылайша олардың шөгуіне және бітелуіне жол бермейді. Перфорация құбырға судың түсуін қамтамасыз етеді. Төсеу тереңдігі 2 метрден аспаған кезде қолданылады.
| Сипаттамалары | |
| бұйымның түрі | сүзгісіз дренажды құбыр |
| диаметрі | 110 мм |
| құбыр түрі | гофрленген екі қабатты |
| құбырдың ұзындығы | 6 метр |
| сақиналық қаттылық сыныбы SN | 8 |
| сыртқы диаметрі | 110 мм |
| ішкі диаметрі | 94 мм |
| перфорация түрі | ішінара |
| сүзгі түрі | сүзгі жоқ |
| материалдың түрі | пластикалық ПНД |
| қаптама түрі | кесінділер |
| құбырдың түсі | сыртқы қара / ішкі ақ |
| монтаждау кезіндегі тереңдік | 8 метрге дейін |
| Негізгі | |
|---|---|
| Ішкі диаметрі | 94 мм |
| Сыртқы диаметрі | 110 мм |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Құбыр материалының түрі | Полиэтилен |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 1 450 ₸/метр бойы

