

Дренажды құбыр d500
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішінара перфорациясы бар екі қабатты дренажды құбыр SN 6 500 мм
| Сипаттамалары | |
| бұйымның түрі | сүзгісіз дренажды құбыр |
| диаметрі | 500 мм |
| құбыр түрі | гофрленген екі қабатты |
| құбырдың ұзындығы | 6 метр |
| сақиналық қаттылық сыныбы SN | 6 |
| сыртқы диаметрі | 500 мм |
| ішкі диаметрі | 427 мм |
| перфорация түрі | ішінара |
| сүзгі түрі | сүзгі жоқ |
| материалдың түрі | пластикалық ПНД |
| қаптама түрі | кесінділер |
| құбырдың түсі | сыртқы қара / ішкі ақ |
| монтаждау кезіндегі тереңдік | 6 метрге дейін |
Диаметрі 500 мм SN 6 ішінара перфорациясы бар екі қабатты дренаждық құбыр ғимараттар мен учаскелердің іргетастарын су басудың алдын алу үшін, сондай-ақ учаскелер мен ғимараттардың ішіндегі артық ылғалды кетіру үшін қолданылады. Қос қабырғалы дренаждық құбырлар аумақтарды салу мен абаттандыруда және ауыл шаруашылығында кеңінен қолданылды. Бұл құбырлардың өткізу қабілеті жоғарырақ және сақинаның қаттылығы жоғарырақ, бұл оларды кез келген құрылыс нысандарында пайдалануға мүмкіндік береді. Құбыр гофр түрінде жасалған. Бұл гофрдың ойықтарында перфорация (су қабылдайтын тесіктер) жасау мүмкіндігі болуы үшін жасалады. Құбырлар 6 метрлік бөліктерде алаумен және тығыздағыш сақинамен жасалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Ішкі диаметрі | 427 мм |
| Сыртқы диаметрі | 500 мм |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Түсі | Қара |
| Құбыр материалының түрі | Полиэтилен |
- Бағасы: 17 600 ₸/метр бойы

