
Люк қақпағы (пластик) дм 315 мм (1,5 тонна)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
315 мм қара пластик ұңғыманың люгі кәріз, дренаж, нөсер және кабельдік жүйелер сияқты жерасты коммуникацияларына қолжетімділікті ұйымдастыруға арналған. Сондай-ақ, бұл люк жер астынан өтетін құбырларды өшіру клапандарына қол жеткізу үшін кеңінен қолданылады. Ұңғымаға тығыз бекітілген люк жүйеге әртүрлі қоқыстардың түсуіне жол бермейді, сонымен қатар ұңғыма оқпанының саңылауын жабу арқылы жаяу жүргіншілер мен көліктердің қауіпсіздігінде маңызды рөл атқарады. Бұл люктің ерекшелігі - оның қаптамасы жоқ, сондықтан оны орнату және одан әрі пайдалану өте оңай. Пластикалық люктер - бұл өте тиімді сатып алу, өйткені олардың қызмет ету мерзімі ұзақ және ағымдағы жөндеуді қажет етпейді.
| Сипаттамалары | |
| бұйымның түрі | люк |
| диаметрі | 315 мм |
| қолдану | дренаж, нөсер және тұрмыстық кәріз |
| салмақ | 3 келі |
| өлшемдері, см | 32/32/5 |
| түрі | қаптамасы жоқ люк |
| сыртқы диаметрі | 315 мм |
| ішкі диаметрі | 271 мм |
| материал | пластик |
| түсі | қара |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Люк қақпағының диаметрі | 315 мм |
| Люк материалы | Пластик |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 25 220 ₸

