
Люк қақпағы (пластик) дм 425 мм (1,5 тонна)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 425 мм полипропиленнен жасалған пластик ұңғыманың люгі кәріз, дренаж, нөсер және кабельдік жүйелер сияқты жерасты коммуникацияларына қолжетімділікті ұйымдастыруға арналған. Сондай-ақ, бұл люк жер астынан өтетін құбырларды өшіру клапандарына қол жеткізу үшін кеңінен қолданылады. Ұңғымаға тығыз бекітілген люк жүйеге әртүрлі қоқыстардың түсуіне жол бермейді, сонымен қатар ұңғыма оқпанының саңылауын жабу арқылы жаяу жүргіншілер мен көліктердің қауіпсіздігінде маңызды рөл атқарады. Бұл люктің ерекшелігі - оның қаптамасы жоқ, сондықтан оны орнату және одан әрі пайдалану өте оңай. Пластикалық люктер - бұл өте тиімді сатып алу, өйткені олардың қызмет ету мерзімі ұзақ және ағымдағы жөндеуді қажет етпейді.
| Сипаттамалары | |
| бұйымның түрі | люк |
| диаметрі | 425 мм |
| қолдану | дренаж, нөсер және тұрмыстық кәріз |
| түрі | пластикалық люк |
| жүктеме сыныбы | 1,5 тоннаға дейін |
| сыртқы диаметрі | 476 мм |
| ішкі диаметрі | 425 мм |
| материал | пластик |
| түсі | қара |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Люк материалы | Пластик |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 28 080 ₸

