
Gıdroızolásıa Runova Plomba
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белсенді ағып кетулерді жоюға арналған аса жылдам қататын қоспа
Негізгі қасиеттері:- нанотехнологияларды қолдану арқылы әзірленген
- 3-5 минутта қатаяды
- беріктігі жоғары
- шөгілмейтін
Негіз түрі:
- Кірпіш қалау
- Бетон, темірбетон
- Тұтастырма
- Цементті, цементті-әкті сылақ
- Табиғи және жасанды тас
- Құбырлар
Құрамы:
Гидравликалық байланыстырғыштар кешені, минералды, гидрофобты және полимерлі модификациялаушы қоспалар.
Мақсаты:
Жоғары қарқынды локализацияланған судың ағуын жою ағып жатқан жерді ерітінді қоспасымен ең жоғары тереңдікке дейін толтыру арқылы жүзеге асырылады.
Үлкен аумақта қарқындылығы төмен көптеген микроағзаларды жою құрғақ қоспаны гидрооқшаулағыш бетке сүрту арқылы жүзеге асырылады. Ағып кетуді жойғаннан кейін, Runova құрамын қолдана отырып, бетті толық гидрооқшаулауды жүргізу ұсынылады.
Зақымдалған беттердің геометриясын шұғыл қалпына келтіруге арналған жөндеу құралы ретінде Runova Plomba қолдану жөнделетін бетті алдын ала тазалап, ылғалдандырғаннан кейін жүзеге асырылады
| Өнім сипаттамасы | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Тұтқыр | Гидравликалық байланыстырғыштар кешені |
| Бөлшектің максималды өлшемі | 0.63 мм |
| Қолдану сипаттамасы | |
| Ақаулықтың ең аз тереңдігі | 10 мм |
| Ақаулықтың ең аз ені | 10 мм |
| Ерітіндіні пайдалану уақыты | 3-5 минут |
| 1 текше метрге қоспаның орташа шығыны. дм. тесіктер | ~ 1,6 кг |
| Пайдалану сипаттамасы | |
| Таңбалық беріктік | кемінде М 200 |
| Сығуға беріктік (24 сағаттан кейін) | кемінде 20 Мпа |
| Сығуға беріктік (1 сағаттан кейін) | кемінде 5 Мпа |
| Иілуге беріктік (24 сағаттан кейін) | кемінде 1 Мпа |
| Негізге адгезияның беріктігі (24 сағаттан кейін) | кемінде 1 Мпа |
| Аязға төзімділік | F 50 |
| 1 сағаттан кейін су өткізбейтіндігі бойынша маркасы | W 4-тен кем емес |
| 24 сағаттан кейін су өткізбейтін бренд | w 8-ден кем емес |
| Пайдалану температурасы | -70-тен +120-ға дейін0Бірге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрамы бойынша түрі | Цемент |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі атрибуттар | |
| Материалдың жай-күйі | Құрғақ қоспа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материалды өлшеп-орау (кг) | 25 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

