
Стенофлекс жіктеріне арналған жылу оқшаулағыш бау - 20 мм
Стенофлекс - нығыздаушы, полиэтиленді көбік әбзелдері
Әбзелдер - ауамен толтырылған полиэтилен көпіршіктерінен жасалған, қажетті қиманың профилінде жасалған және полиэтилен қабықшамен қапталған біркелкі ұсақ торлы көбік
Дөңгелек тұтас қималы (саңылаусыз) шығарылады:
- диаметрі 6 - 100 мм тұтас дөңгелек
Қолданылу саласы:
- "Сазиласт" герметиктерімен бірге кеңейту қосылыстарын жасау кезінде, яғни. әртүрлі факторлардың әсерінен өлшемдерін өзгертетін қосылыстар: салмақ жүктемелері, температура ауытқулары, діріл әсерлері, шөгу құбылыстары;
- терезе және есік блоктарын орнату, тоңазытқыш қондырғыларды монтаждау, желдету жүйелерінде және т.б. кезінде паркингтер, қасбеттер, бетон едендер мен саңылаулар плиталарының жіктерін тығыздау үшін.;
- әртүрлі бұйымдар мен жабдықтарға арналған қаптама және төсем материалы ретінде.
Қасиеттері:
• Негізгі құрылыс материалдарының әсеріне жоғары төзімділік
• Икемділік және икемділік.
• Қолданудың қарапайымдылығы.
Қаптама:
• Стенофлекс (Вилатерм, Изонел, Изоком) байламдары орамдарда (диаметрі 6-15 мм) немесе бумаларға жиналған 3 қума метрлік тілімдерде жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар:
• Түсі ақ,.
• Материал: химиялық қорғалған кеуектері бар экологиялық таза бастапқы көбіктендірілген тағамдық полиэтилен.
• Көрінетін тығыздық: 30...50 кг/куб. м.
• Қолдану температурасының диапазоны: -60°С... 80°С.
• 24 сағат ішінде суды сіңіру: көлемі бойынша 2%-дан аспайды.
• 10°С температурадағы жылу өткізгіштік коэффициенті: 0,035 Вт/м°С.
• Бу өткізгіштігі: 0,002 мг/мчПа.
• 25% қысу кезіндегі салыстырмалы қалдық деформация: 10%-дан аспайды.
• 50% қысу кезіндегі кернеу:
• 23±2°С температурада - 0,12 (1,2)Мпа (кгс/см2);
• -30±2°С температурада - 0,20 (2,0)Мпа (кгс/см2).
• Серпімділіктің динамикалық модулі (2-5 кПА жүктеме кезінде): 0,5 мПа.
• Соққылы шуды азайту индексі: 22...27 Дб.
• МЕМСТ30244: Г2 бойынша жанғыштық тобы (Г таңбасы бар әбзелдер үшін).
Сипаттамасы:
Жгуттардың негізі Стенофлекс (Вилатерм, Изонел, Изоком) – жоғары сапалы бастапқы жоғары қысымды полиэтилен. Ол әбзелдерге икемділік пен серпімділік, ылғалға төзімділік, негізгі құрылыс материалдарының (цемент, бетон, гипс, әк және т.б.) коррозиялық әсеріне жоғары төзімділік, шіруге төзімділік, экологиялық тазалық, беріктік береді.
Өндірісте қолданылатын ең заманауи технология - тікелей экструзия әдісі, физикалық көбіктенуі бар материалды физикалық өлшемдердің ең жоғары дәлдігімен, тегіс бетімен және бірегей термофизикалық сипаттамаларымен алуға мүмкіндік береді – жгуттардың жылу өткізгіштік коэффициенті небәрі 0,035 Вт/(м°С), бұл жылу оқшаулаудың танылған көшбасшыларының жылу өткізгіштік коэффициенттерінен төмен. – полистирол көбік және минералды жүн.
Материалдардың басым көпшілігі Стенофлекс байламының бетіне адгезиясы төмен, қарапайым түрде "жабыспайды". Соның ішінде – герметиктер. Осыған байланысты тігістегі деформациялар (тігістің енінің өзгеруі) тығыздағыштың бүкіл қабатына, оның бүкіл еніне түседі, мысалы, көбікпен толтырылған тігістерден айырмашылығы. Бұл тығыздағыш қабатының дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз етеді және оның мерзімінен бұрын бұзылуын болдырмайды. Стенофлекс әбзелдері (Вилатерм, Изонел, Изоком) бірнеше деформацияларға сенімді түрде қарсы тұрады және сыртқы әсерлерге қарамастан жылу оқшаулау қасиеттерін сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Негізгі шикізат түрі | Бейорганикалық |
| Жылу өткізгіштік бойынша материал класы | Төмен |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -60 град. |
| Тығыздық | 30 кг/м3 |
| Қамту | Қамту жоқ |
| Жылу өткізгіштік | 0.035 Вт/мК |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Суды сіңіру | 2 % |
| Жанғыштық бойынша материалдар тобы | Г2 (орташа жанғыш) |
| Материал түрі | Г (жанғыш) |
| Материалдың экологиялық қауіпсіздігі | Қауіпсіз |
| Өлшемдері | |
| Қалыңдығы | 20 мм |
| Ені | 20 мм |
- Бағасы: 97 ₸/метр бойы

